fbpx

harrastajad

täiskasvanute tennisekool

trenniga alustamine

Treeningutega alustamiseks võta sinuga ühendust. Anname teada, kas on alustamas sinu taseme gruppi ja millistel päevadel ning kellaaegadel oleks võimalik trennis käia.

Alustamiseks piisab sellest, kui tuled lihtsalt kohale ja treener näitab sulle, kuidas teha esimesed löögid tehniliselt õigesti. Treeningvarustust endal olema ei pea.

Esimeses trennis saab osaleda kui proovitrennis ja siis juba otsustada, kas soovid grupiga liituda. Uusi õpilasi võtame vastu aastaringselt.

Treeningud toimuvad põhiliselt neljaliikmelistes gruppides. Samas pakume ka individuaalset õpetust. Treeningkordade arvu nädalas saad ise valida. Algajatel soovitame treenida vähemalt 2 korda nädalas.

võistlused

Turniir või seltskondlik üritus tenniseplatsil on meeleolukas ja vahva võimalus aja veetmiseks. Võisteldes saad parimat tagasisidet, kuidas on sul treeningutel läinud.

Korraldame nädalavahetuseti klubisiseseid turniire. Seal saab nautida mõõduvõtmist teiste tennisesõpradega ja hankida kogemusi. Teistsuguses miljöös mõõduvõtmine kiirendab arenguhüpet. Võimalus on samuti osaleda arvukatel harrastajate turniiridel nii üksikmängus kui ka paarismängus. Infot võistluste ja turniiride kohta jagame klubis.

laagrid

 Meie tenniselaagrid on klubi üks oodatumaid üritusi. Igal kevadel korraldame välislaagri mõnes päikeselises kohas. Oleme laagerdanud Türgis, Kreetal, Rhodosel ja Porutugalis. Väga populaarsed on ka meie suvised laagrid Hiiumaal või Viljandi järve ääres. Laagris saavad trennikaaslased kokku, teevad vabas õhus mõnusat trenni, puhkavad ja lõbutsevad. Eriti tore on see, et tennisemängu saab nautida suvel värskes õhus ja päikese käes. Vaata pildigaleriid siin.

tasemete kirjeldused

Tasemete kirjeldusi vaata siin.

hinnakiri

             Hinnakirja leiad siit.

täiskasvanute TENNISEKOOLI PILDIGalerii

 

Jõuluturniir & Jõulupidu

Vaata jõuluturniiri pilte

suvelaager viljandis & hiiumaal

Info leiad Facebookist

seltskonnatennis

 meie liikmed alta tennisekoolist

Mu kehalise kasvatuse õpetajast ema ütles mulle, et tennisega alustada pole kunagi liiga hilja. Nii ma 35-aastaselt Alta algajate treeningrühma sattusin. Nüüd on tennisega nakatunud ka minu poeg. Tänu tennisele oleme leidnud palju uusi toredaid sõpru, võistlused ja laagrid viivad meid uutesse huvitavatesse kohtadesse ning hea vorm ja tuju on garanteeritud.

Evelin

“Olen ammu tahtnud tennist õppida ja seetõttu võtsin Alta Tennisekooliga ühendust. Kuna Laagri tennisekeskus on minu kodule lähedal, saan nädalavahetusel seal tennist õppida. Olen aastaga omandanud põhilöögid ja pall püsib mängus. Mul on väga tore treener, kes mind motiveerib ja lahedad grupikaaslased.”

Kati

“Ootan igal esmaspäeval ja kolmapäeval, et saaksin jälle trenni minna. Nädalavahetustel käin mängimas seltskonnatennist. Need turniirid on igale tasemele ja sobivad ka minule kui algajale. Minu poeg mängib samuti tennist Alta Laste Tennisekoolis”

Ülle