Alta Tennisekooli Miniklubi on mõeldud 5-6 aastastele eelkooliealistele lastele. Miniklubi eesmärk on teha tutvust selle kauni spordialaga.

Treeningutes teeme lihtsaid ja mängulisi harjutusi palliga, harjume reketiga. Põrgatame, veeretame, viskame, õpime kuulama ja keskenduma.

Kas meeldib? Vaata meie armsate miniklubi treenijate treeningvideot allpool.

MIS ON MINIKLUBI? Vaata treeningvideot!

Play Video

TREENING TOIMUB 1-2 korda nädalas

Treeningud toimuvad Laagri tennisekeskuses

treeningu pikkus on 1 tund

Treeningtund on lõbus ja arendav, iga laps saab treeneri tähelepanu piisavalt

Meie treenerid on väga sõbralikud ja toredad

treeningu ühe korra hind on 75 EUR ja kahe korra hind 130 EUR kuus

Miniklubist liiguvad lapsed edasi järgmise taseme pallirühma

Alta miniklubis treenijad
Alta tennisekool on väga lapsekeskne ja kogu sportimine toimub läbi rõõmu ning mängu. Aastatega kujunevad treeneritest lastele väga lähedased kaaslased, kelle kohta laste arengus nii spordis kui üldiselt on väga raske alahinnata. Lastele suureks maiuspalaks ja ootuseks on traditsioonilised tenniselaagrid Viljandis, mida väga oodatakse ja kus võimalusel osaletakse suve jooksul mitu korda.
Liina
Meie pere tenniserada algas pea 10 aastat tagasi. Kui tõime poisi Alta Tennisekooli, siis peamine soov oli, et ta saaks kehalise aktiivsuse läbi lõbusa mängu. Tänu hoolivatele ja mõistvatele treeneritele on tema kirg püsinud kõikide tegevustega nii väljakul kui ka väljas. Vaatamata üsna suurele koormusele on tennisetrenn viimane, millest oleks ta nõus loobuma. Kõik see on nakatanud tervet peret – me kõik mängime ja tunneme rõõmu tennisest tänu Alta Tennisekoolile!
Olga

TENNISEKOOLI UUDISED

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Palun tutvu eelnevalt hinnakirjaga

Kontaktivorm