You are currently viewing Alta suvelaagrid

Alta suvelaagrid

“Alta Tennisekool korraldab suvelaagreid nii Viljandis kui ka Hiiumaal noortele ja täiskasvanutele tennisehuvilistele”

Tennis on spordiala, mis sobib igas vanuses inimestele ning see on suurepärane võimalus hoida enda füüsilist vormi ja arendada koordinatsiooni ning osavust. Tennist saab harrastada üksi või koos sõpradega ning suvelaagrid on suurepärane võimalus, et õppida uusi oskusi ning veeta aega koos teiste tennisehuvilistega.

Alta Tennisekool korraldab suvelaagreid Viljandis nii noortele kui ka täiskasvanutele. Hiiumaal korraldame laagrit ainult täiskasvanutele, kus on võimalik osaleda erineva tasemega tennisehuvilistel. 

Viljandi laagrid toimuvad järve ääres ning kestavad reeglina 3-4 päeva. Iga päev toimuvad kaks treeningut ning laagri lõpus korraldatakse turniir, kus osalejad saavad oma uusi oskuseid proovile panna.

Ööbimine Viljandis toimub JustRest hostelis, mis pakub mugavat ja kaasaegset majutust ning asub vaid mõne minuti kaugusel tenniseväljakutest. JustRest hostel on sobiv koht lõõgastumiseks peale intensiivset tennistreeningut. Hommikusöögi pärast ei pea muretsema, sest kohalikud kokad hoolitsevad selle eest.

Hiiumaa laagrid toimuvad samamoodi nagu Viljandi laagrid ning seal on võimalik ööbida õpilaskodus või enda renditud majas, olenevalt inimese eelistustest. Hiiumaa laagrid on eriti populaarsed ning laagrid pakuvad suurepärast võimalust ühendada tennisega ka puhkus looduses.

Alta Tennisekooli suvelaagrid on populaarsed ning neis osalemine on suurepärane viis arendada tenniseoskusi ja kohtuda teiste tennisehuvilistega. Laagrid sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning pakuvad võimalust nautida suve tenniseväljakutel.

Miks me korraldame tenniselaagrit Viljandis?

Viljandi järv on tuntud kui üks kaunimaid järvi Eestis. Kuid lisaks sellele, et järv on suurepärane koht looduse nautimiseks, pakub see ka erinevaid võimalusi aktiivseks vabaaja veetmiseks.

Viljandi järve ümbruses on mitmeid sportimisvõimalusi. Järve ääres on mitmeid matkaradu, mis sobivad nii jooksjatele kui ka jalgratturitele. Matkaradade pikkused varieeruvad ja võimaldavad valida just endale sobiva raskusastme ning distantsi.

Lisaks matkaradadele on Viljandi järve ääres ka suurepärased rannavolle ja rannatennise väljakud. Väljakud on kohe tenniseväljakute kõrval. Tenniseväljakute juures asuvas klubi majas on olemas dušširuumid ja riietusruumid ning saun, mis muudavad tennise mängimise mugavaks ja nauditavaks.

Viljandi järve ääres asub ka discgolfi rada, mis on suurepärane võimalus nautida ilusat loodust ja mängida aktiivset mängu koos sõprade või perega. Discgolf on üha populaarsemaks muutuv spordiala, mis sobib hästi nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kokkuvõtteks on Viljandi järve ääres palju võimalusi, et veeta aktiivselt aega ja nautida ilusat loodust. Matkarajad, rannatennise ja rannavolle väljakud, jalgpalliväljak ning discgolfi rada pakuvad erinevaid spordimängude variante ning sobivad igas vanuses harrastajatele. Seega, kui otsid suurepärast kohta sportimiseks või aktiivseks ajaveetmiseks, siis Viljandi järve ümbrus on kindlasti koht, mida külastada!

Viljandi on Eesti linn, mis on tuntud oma kauni vanalinna ja rikkaliku kultuurielu poolest. Kuid see on ka suurepärane koht, kus nautida head kohvi ja maitsvat toitu. Viljandi kohvikute valik on mitmekesine ja sobib igale maitsele.

Üks populaarsemaid restorane, restoran Fellin asub Viljandi vanalinna südames ning võlub oma külalisi meeliülendava ja samas koduse atmosfääriga. Restorani köök pakub armastuse ja hoolega valmistatud maitseelamusi, mis ühendavad Viljandimaa kohalike talunike toodangu euroopalike köögivõtetega. Kohviku joogikaart koosneb teadlikult valitud veinidest, eestimaistest käsitööjookidest ja värskelt röstitud maheubadest valmistatud Kokomo kohvist.

Fellini pere seisab ühiselt hea selle eest, et igal külalisel oleks nende juures viibides hea olla ning lahkudes tunneksid nad end veidi õnnelikumana. 2022 aasta maikuus said nad aga eriliselt suure tunnustuse osaliseks, kui Michelin Guide pärjas neid esmakordselt Eestisse tuues uhke Bib Gourmand tähisega. See tunnustus kiidab meie aastatepikkust tööd kohalike talunikega ning parima hinna-kvaliteedi suhtega toidu ja joogi pakkumisel oma külalistele.

Kindlasti tuleb aega võtta ja nautida  Rohelisse Maja poodi ja kohvikut Viljandis! See armas koht pakubsuurepäraseid tervislikke toite ning kohalike pagarite küpsetisi. Lisaks on neil mõnus hoov, kus saab nautida kohvi ja muid jooke pude varjus ning nautida suvist õhkkonda. Nende erilisus seisneb selles, et neil on oma kohvi röstikoda, mistõttu saad nautida kohvi, mis on värskelt röstitud ja alati suurepärase maitsega.!

Üks armas kohvik, mida kindlasti tasub külastada, on Kodu kohvik. Kodu kohvik on rohkem kui lihtsalt oma nime kõlamisest järeldades arvata võiks – see on restoran, mis ühendab suurepärase toidu ja skandinaavialiku elustiili. Siin võetakse toitu kirglikult ning igast toidukorrast võib saada nauditav ja meeldejääv kogemus.

Asudes üle 100-aasta vanuses majas Viljandi kesklinnas, pakub Kodu kohvik oma külastajatele industriaalset sisekujundust, palju rohelust, lõõgastavat muusikat ning läbimõeldult paigutatud disaintooteid, mis tekitavad hubase ja õdusa õhkkonna. Enamus müüdavaid brände on pärit Viljandist ja ülejäänud Eestist ning Skandinaaviast, mis annab võimaluse avastada uusi ja huvitavaid disaini- ja kunstiloominguid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Viljandi on lihtsalt suurepärane koht sportimiseks, laagriteks, kus  imearmsad kohvikud pakuvad mitmekesist toiduvalikut ning sobivad nii hommiku- kui ka lõunasöögiks või lihtsalt kohvipausiks. 

Kas liitud Alta Tennisekooli tenniselaagriga?