-24%

TENNISEREKET PRO STAFF 97UL v14 RKT1

Original price was: €250.00.Current price is: €190.00.

1 laos

Kirjeldus

 

Reketi kaal 270g
Materjal Graphite, Braid 45
Pea suurus 626 cm²
Pikkus 68.6 cm (27 in)
Keelestus 16/19
Keeled EI
TESTREKET EI
Käepide Nr 1

 

Reketile lisandub keelestu hind ja keelestamise töötasu 10 EUR. Keelestame teie reketi vastavalt mängija soovile ja vajadusele.

Wilson on uuendanud oma Pro Staff seeriat uue tehnoloogia ja värskendatud väljanägemisega. Wilson Pro Staff 97 v14 tennisereket toob kaasa kaks uut omadust. Esimene neist on Paradigm Bending, mis optimeerib paindepunkti asukohta suurenenud täpsuse saavutamiseks. Teine uus lisandus on ergonoomiline otsakork, mis tagab parema mugavuse ja mängitavuse. Braid 45 ja String Mapping tehnoloogiad naasevad, suurendades stabiilsust ja tunnet igas löögis nii taga- kui ka võrgujoonel. Mängijad, kes otsivad oma reketilt lõplikku tunnet ja reageerimisvõimet, armastavad V14 mudelit. Värvi muutev värvikate jõuab ka Pro Staff seeriasse, seekord vase ja musta värvitooniga. See reketi 14. põlvkond jätkab muljet avaldamist tõsiste mängijate seas, kes vajavad ülimat tunnet, kontrolli ja täpsust. Edasijõudnud mängijad, kes vajavad veidi rohkem jõudu, armastavad kindlasti, kuidas see reket väljakul esineb.

Wilsoni Pro Staff 97 UL V14 paistab silma oma kergusega Pro Staffi reketite sarjas ning pakub ülitäpset mängu. Uus Braid 45 konstruktsioon lubab võrreldes traditsioonilise topelt-paela tehnoloogiaga paremat tundlikkust palli löömisel ja märkimisväärset stabiilsust.
Lisaks on Pro Staff 97 UL käe sõbralik, eriti tänu oma kergele kaalule, mistõttu on see ideaalne valik ka noortele ja täiskasvanutele, kellel on käeprobleemid.
Wilson pakub kindlustatud kontrolli ja paindlikkust Paradigm Bending ehk Paradigm painutuse kaudu, mis parandab märkimisväärselt mängutunnetust.
Elegantsetes maalähedastes toonides klassikaline disain täiendab 97UL V14 omadusi ning teeb selle sobivaks igasuguseks mänguks.

 

 

Lisainfo

Suurus

25, 26