-8%

TENNISEREKET PRO STAFF 25 v14

Original price was: €125.00.Current price is: €115.00.

3 laos

Kirjeldus

 

Reketi kaal 235g
Materjal Graphite
Pea suurus 645 cm²
Pikkus 25 in
Keelestus 16/18
Keeled JAH, Wilson Sensation
TESTREKET EI
Käepide Nr 1

 

Sobib lapsele: Vanus ja pikkus: 1-10/126-140

Selle tenniseraketi silmapaistev täpsus ja ajatu tunnetus muudavad selle erakordseks, mis aitab arendada mängijate lööke ning maksimeerida nende potentsiaali tenniseväljakul. Rakett omab märkimisväärset pea-kerguse tasakaalu ja on valmistatud grafiitkompositsioonist, mis teeb sellest ideaalse valiku osavatele, kontrolli rõhutavatele noortele.

Pro Staff 25 pakub suurepärast mängumugavust noortele arenevatele mängijatele, kelle pikkus jääb vahemikku 1,26 kuni 1,44 meetrit. 645 cm² suuruse pea puhul annab see mängijatele võimaluse saavutada löökidel jõudu ja andestust, et lihtsalt leida pallile hea kaugus. 235 g kaal koos 31cm tasakaaluga aitab kaasa reketi manööverdusvõimele ja kontrollile. Avatud 16×18 keelemustriga tagab see väga hea haarduvuse, mis optimeerib palli pöörlemist.

Wilson on uuendanud oma Pro Staff seeriat uue tehnoloogia ja värskendatud väljanägemisega. Wilson Pro Staff 97 v14 tennisereket toob kaasa kaks uut omadust. Esimene neist on Paradigm Bending, mis optimeerib paindepunkti asukohta suurenenud täpsuse saavutamiseks. Teine uus lisandus on rrgonoomiline otsakork, mis tagab parema mugavuse ja mängitavuse. Braid 45 ja String Mapping tehnoloogiad naasevad, suurendades stabiilsust ja tunnet igas löögis nii taga- kui ka võrgujoonel. Mängijad, kes otsivad oma reketilt lõplikku tunnet ja reageerimisvõimet, armastavad V14 mudelit. Värvi muutev värvikate jõuab ka Pro Staff seeriasse, seekord vase ja musta värvitooniga. See reketi 14. põlvkond jätkab muljet avaldamist tõsiste mängijate seas, kes vajavad ülimat tunnet, kontrolli ja täpsust. Edasijõudnud mängijad, kes vajavad veidi rohkem jõudu, armastavad kindlasti, kuidas see reket väljakul esineb.

 

Lisainfo

Suurus

25, 26