fbpx

täiskasvanute tennisekooliga

liitumine

Alta Tennisekool võttis 01. detsembrist 2019 kasutusele uue infosüsteemi VEMI”, mille abil muudame kooli organisatoorsete ja finantsprotsesside haldamise kiiremaks ja efektiivsemaks.

LIITUMISPROTSESS VEMI INFOSÜSTEEMIS

 1. VEMIGA LIITUMINE

1.1. Registreeruge veebilehel www.vemi.ee. Valides “Registreeru Kasutajaks” antakse Teile konto registreerimiseks kaks valikut:

1.1.1. Facebook – valides “Registreeru Facebookiga” on Teil võimalik Vemi konto luua enda Facebooki kasutaja kaudu, mis on mugav ja kiire ning Teie Facebooki sellest märget ei jää.

1.1.2. E-mail – sisestage nimi, perekonnanimi, e-post ja kasutajanimi (kasutajanime saate ise luua. Valige “Registreeri” ning infosüsteem saadab sisestatud e-posti aadressile registreeringu kinnituskirja).

NB! Juhul kui kinnituskirja ei saabu, vaadake üle SPAM /rämpsposti kaust. Kui kinnituskirja ei ole, võiks proovida registreerida teise meiliaadressiga.

1.2. Peale e-kirjas olevale kinnituslingile vajutamist saadetakse Teile uus e-kiri VEMI konto kasutajanime ja salasõnaga. Sisestage kasutajanimi ja salasõna Vemi.ee lehel vastavatesse väljadesse ja vajutage “Logi sisse”. Soovi korral on “Minu andmed” lehel võimalus peale sisselogimist salasõna vahetada.

1.3. Peale registreerumist tuleb täita “Minu andmed” lehel kõik nõutud väljad nii lehe vasakul kui paremal pool. 

NB! Kindlasti sisestage enda andmed ka paremal pool olevale lapsed/osalejad väljadele uuesti. Salvestage andmed. 

1.4. Kui andmed on sisestatud, liikuge veebilehe ülamenüüs jaotusele “Minu lepingud.” Sisestage lahtrisse “Otsi organisatsiooni” meie spordiklubi “MTÜ Tenniseklubi Alta-T”, avage “Lepingu fail” lingi alt avanev “ALTA Tennisekooli liikmelepingu tingimused”. 

Tehnilistel põhjustel on ühes failis koos nii laste kui ka täiskasvanute lepingute tingimused. Tutvuge palun Alta Tennisekooli täiskasvanute lepingu kõikide tingimustega ja alles seejärel kinnitage lepingu tingimused vajutades nupule “Nõustun tingimustega ja liitun.” Liitumine on sooritatud.

Juhime tähelepanu, et Vemi.ee infosüsteemis nõustute vaid lepingu tingimustega ja uue liikmelepingu sõlmimine toimub eraldi. Uue liikmelepingu saadame Teile peatselt digiallkirjastamiseks. Eelnevalt sõlmitud lepingud lõppevad ning kaotavad kehtivuse.

2. KUUTASUDE TASUMINE

2.1Tennisekooli arved edastame Teile läbi VEMI infosüsteemi registreeritud e­-postile.

2.2Makse teostamiseks on arvel märgitud viitenumber. Viitenumbri leiate ka VEMI kontol “Minu andmed” alt. Antud viitenumber on vajalik märkida igakuisel arve tasumisel pangaülekande viitenumbriks. Ilma viitenumbrita ei saa makset sooritada! 

 3. VEMI SÜSTEEMIGA SEOTUD TEHNILISED TÕRKED/PROBLEEMID

3.1. Tehniliste küsimuste ja probleemide korral palume pöörduda süsteemi haldaja poole e-postil tugi@vemi.ee või helistage ENELI-le telefonil 56244190.